Nullچگونه را وارد کنید "کتاب اقامت برنده یک گریز" قرعه کشی: • کتاب خود هتل به طور مستقیم در مشاورین.

بانکوک فرودگاه جدید Suvarnabhumi "تا-رنگ پریده-na-رونق" واقع در 30 کیلومتری east از پایین شهر بانکوک است. اتاق 195 مهمان در این 4 ست... یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. پوکت و جزایر آن ایده آل برای گلف و انواع ورزش & سرگرمی، وجود دارد بسیاری از استراحتگاه در دسترس اعم از خانههای ییلاقی استاندارد برای هتل های 5 ستاره محل اقامت. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. PriceFinder ابزار رزرو هتل نهایی بررسی صدها سایت برای کمک به شما در پیدا کردن پایین ترین قیمت است.

توسعه بین المللی: مهم hoteliers های رشد در خارج از کشور، به خصوص در بازارهای نوظهور و مناطق دور افتاده در اطراف شهرهای بزرگ در حال بررسی. با وجود نگرانی های اقتصاد کلان در اقتصادهای نوظهور چند hoteliers پیش رو با برنامه های توسعه در بازار با پتانسیل دراز مدت زیادی جعل هستند. تعداد hoteliers مبتنی بر بازار اشباع نشده در آسیا و اقیانوسیه، شرق میانه، برزیل، روسیه و آفریقا را هدف قرار. در آسیا، چین وعده های رشد سودآور با وجود رکود اقتصادی با بازديد انتظار می رود که افزایش قابل ملاحظه ای، حرکت های آینده. در واقع چین بازار مسکن سریع ترین رشد در جهان است. جالب توجه است، کشور عامل عمده درآمد برای ماریوت بین المللی، شرکت (فروردين) است. جدا از چین، هند نقطه داغ برای مبتنی بر hoteliers با ظهور خود به عنوان مرکز تجارت جهانی شدن است. اگر چه کمی پایین تر از چین نرخ رشد اقتصادی کشور بزرگ در دراز مدت رشد بالقوه به عنوان بازار گردشگری است.

Http://finance.yahoo.com/news/vacation-mind-investing-hotel-stocks-212409162.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شهر بانکوک در چین در یک ترقه شیر رژه های رقصنده موسیقی زنده و بارهای از اصطبل مواد غذایی قرار می دهد. شما می توانید هتل مناسب در پایین ترین نرخ را برای باقی می ماند در شهر مانند بانکوک، پاتایا، چیانگ مای پیدا. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. به عنوان سفر بیشتر و بیشتر مردم به عنوان یک شیوه زندگی آنها انتظار بیشتر از اقامت هتل – آنها به دنبال تجربه علاوه بر خدمات و امکانات مناسب و معقول. این به این معنی شما می توانید از آن همه بدون به خطر انداختن راحتی مدرن بیش از حد بسیاری از. بازدید کنندگان می توانید صنایع دستی از ابریشم، نقره و سایر جواهرات، چتر و چوب به صورت محلی به عنوان سوغاتی بی زمان تولید. ภูเก็ต کخ Samui هتل کخ Samui راهنمای کخ Samui نقشه پوکت بزرگترین جزیره تایلند, تقریبا اندازه سنگاپور است. حدود 45 تا 60 دقیقه رانندگی از پایین شهر بانکوک بسته به ترافیک است.