90% صرفه جویی در دسترسی دیجیتال.

Locals.ake بازديد به خفاش ها با ارائه شده برای بودا و مواد غذایی برای راهبان. بیشتر بدانید. بیشتر مردم تایلند بودایی هستند و محافظه کار زندگی راه زندگی. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. اگر شما تا کنون فکر چه بود آنرا تایلند، این محل به دنبال است. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است.

بیشتر داستان فروش اینترنتی بخوانید! 90% صرفه جویی در دسترسی دیجیتال. خرابی در ساخت: گشت و گذار است سرگرم کننده, اما مسمومیت و تور و بازدید از اماکن تاریخی در سفر طولانی تر از معمول می تواند منجر به اطلاعات بیش از حد. برنامه سفر خود را با زمان بدون ساختار به تعادل ایده آل، معادل دو روز برای شما هر هفته دور بنابراین شما می توانید استراحت در ساحل سرگردان از طریق بازارهای محلی و یا مردم دیده بان در کافه ها. خانه بیش از یک هتل را انتخاب کنید: اگر شما چسبیده به یک مقصد مک کلور توصیه می شود اجاره خانه. او گفت: ریتم زندگی محلی است که به هتل نمی خواهد شما را دریافت می کنید. او به تازگی کمک کرد مشتریان اجاره خانه را برای دو هفته در منطقه Dordogne از فرانسه، به عنوان مثال، و اگر چه خانواده در موارد متعدد به فرانسه شده بود، او که زندگی در خانه آنها چشم انداز بسیار بیشتری انجام کشور داد گفتند. اصلا OVERPACK: اگر شما بازدید از چندین مقصد توشه خود را به یک کیسه با محدود چرخ، ایده آل بار همراه مسافر و یک کوله پشتی. مرور در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار، بسته بندی و نامید و پیگیری از وسایل خود را به خصوص در سفر طولانی تر خیلی بیشتر قابل کنترل با توشه کمتر است. در گیر شدن در خدمات اجتماعی داوطلبانه در نظر: فرصتی برای ارتباط با مقصد در یک راه منحصر به فرد است اما کل گریز خود را به کار داوطلبانه اختصاص ندارد.

Http://www.seattletimes.com/life/travel/how-to-plan-an-extended-vacation/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_life شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ما به برخی از ویژگی های است که همه را به سفارشی برنامه سفر گنجانیده شده است، و مورد علاقه سواحل ما برجسته ارائه پایان شاعرانه به سفر خود را در جنوب شرق آسیا. در سی سال گذشته، تایلند به قدرت سیاسی دست بسیاری از اوقات، اغلب به دلیل نیست بلکه انقلاب و اعتراضات تغییر دیده می شود. تماس با ما برای رایگان نقل قول 1-800-935-2620 سفر به معروف طلایی مثلث از آسیا شده قبایل تپه در روستاهای شمال تایلند را یک سفر به تایلند بدنام شده رودخانه کوای دست زدن به جنگ بنای یادبود و موزه ها را در ببینید Kanchanaburi معابد زیبا Ayuthaya تجربه شکستن ساحل نهایی در شرکت Samui بی باک اعتقادات نیم سرگرم کننده از تجربه کشور جدید وجود داره ، و گرفتن در اطراف یک بار وجود دارد! در عین حال در طول این زمان رفت و آمد می تواند ارائه تصویر متفاوت از تایلند و به طور کلی کمتر شلوغ است زمان از سال است. این پایتخت شمالی با تجارب سرشار است. اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. در اینجا، ما در حال حاضر تعداد کمی از ما فعالیت های مورد علاقه خانواده. اگر شما تا کنون فکر چه بود آنرا تایلند، این محل به دنبال است. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد.