42% * از Assert مسافران است که آنها نمی خواهد ماند در خوابگاه بدون دوستانه و مفید کارکنان، در حالی که اقامت مانند ب & کارشناسی و Ryokans نگاه مجموعه به ادامه به عنوان ترین بسیار تاریخ توسط بازدید مسافران.

See.his راهنمای مفید برای برنامه های داده های 3G در تایلند 45. روز تولد ملکه 12 اوت روز مادر است و به همین ترتیب اگر با کمی کمتر پمپ جشن گرفته می. این امر امکان آن را ممکن است برای کارت شما به هک آسان تر. به سمت چپ می شود چه اغلب تبلیغ به عنوان جهان بزرگترین آخر هفته بازار - Chatuchak های آخر هفته بازار یا أنوند به مردم محلی به سادگی به عنوان بازار "دی جی" است. با این حال، دارندگان گذرنامه از کشورهای G7 است توسط زمین یا هوا برای 30 روز روادید را وارد کنید. مدارس زبان در بانکوک برای مطالعه تایلندی Piammitr مقدار زیادی از دوستان مدرسه زبان نزدیکی شخص عصبانی و دیوانه 7 دوره 60 ساعت از زمان کلاس و یک ماه گذشته است. آقاي Sompoch Sukkaew وکیل ارشد Patong سرگرمی کسب و کار انجمن ربا در پوکت، گفت در ژانویه سال 2016 که سرگرمی کسب و کار رنج می برند. Beers حق بیمه تمایل به کمی ضعیف تر از آبجو محلی پر قدرت و حدود 10 تا 20 درصد گران تر. یخ น้ำแข็ง khaeng naam در تایلند معمولا مستقیما از کارخانه بسته بندی می آید و بی خطر است. تنها دلیلی برای نگرانی در اگر شما به خدمت دست برش یخ وجود دارد. کپی رایت © 2003-2016 گردشگری مقامات تایلند 10 جاذبه های توریستی برتر در تایلند مقصد توریستی محبوب ترین در جنوب شرق آسیا و دلیل است.

علاقه داشتن لوازم آرایش بالا پایان همچنین به نظر می رسد چیزی از گذشته به عنوان تنها 13% * از مسافران گفت که این می شود ضروری است با بهره گیری از تجربیات سفر خود از 2017. 7-انسان لمسی به عنوان یانگ به تکنولوژی یانگ، برقراری ارتباط با کارکنان شگفت انگیز و جعل روابط واقعی تعطیلات مشخصه به طور فزاینده مهم سفر در 2017 خواهد بود. 42% * از مسافران ادعا که آنها نمی خواهد در خوابگاه بدون کارکنان دوستانه و مفید ماند در حالی که اقامت مانند نگاه کارشناسی & ب و Ryokans ادامه دهید تا بیشتر بسیار با مراجعه به مسافران تاریخ تنظیم. ما تکیه بر کسانی که قبل از بقایای رفته خوارى با 40% * از مسافران که آنها نه می اقامت در خوابگاه با بررسی بیش از سه منفی را تایید. 2017 مسافران شروع به درک تماس انسان غیر قابل تعویض است و طلب این تعامل انسان برای تعطیلات خود را به یاد ماندنی. در نتیجه، ما را به معنی تعامل انسان شدن ارز مسافرتی در ماه آینده، انتظار داریم می تواند باعث پیشرفت های بزرگ در چت فناوری ربات برای مطابقت با گرما و شخصیت و خودانگیختگی ارتباط واقعی انسان و اتصالات. 8. پرواز به سفر ماه من تبدیل شده است یک زندگی، نمی لوکس برای افزایش اعداد، و از آن است unsurprising که ما شروع به دیدن مردم خواسته برای کشف فراتر از دنيا رفتن. در واقع، 44% * مردم دیدن آینده ای که در آن ما در دور افتاده گوشه کهکشان یا عمیق اقیانوس است که ممکن است به عنوان دور کردن به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم برای تعطیلات می کنید. راه آهن با سرعت بالا همچنان به پیشبرد و اتصال مسافران به گوشه های از راه دور از آفریقای شمالی برنامه ریزی شده است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

اول کلاس می neung - به طور کلی مسیرهای مستقیم ترین و توقف بسیار کمی را. بازدید گردشگران غربی نه تنها بانکوک و محیط اطراف، اما علاوه بر این بسیاری از سفر به سواحل جنوبی و جزایر. شما می توانید بازدید از سیام معیار با رانندگی ماشین شما یا قطار بورس را در Sukhumvit یا سوله خط و دریافت کردن زمانی که شما رسیدن به ایستگاه سیام. شما می توانید خرید در فروشگاه های گیاهی آب در خیابان رستوران های چینی و تایلندی در قیمت اطراف 15-50 والا مقام. خارجی ها این دسر برای ارزان در هر بازار محلی خریداری کنید. هنوز صدای رسا بینی خود را در ملاء عام ضربه. درجه حرارت در ماه دسامبر برای چیانگ مای به طور متوسط حدود 15 سانتی گراد در شب به حدود 28 سانتیگراد افزایش در طول روز با آسمان روشن آفتابی. در اینجا انواع فروشندگان از طراحان به فروشندگان صنایع دستی باید اصطبل فروش کالا است که به طور معمول در مراکز و بازار های روز یافت نمی شود. آب نارگیل น้ำมะพร้าว naam کارشناسی ارشد-phrao، سرد و به طور مستقیم از نارگیل تازه راه ارزان و سالم به بدن داغ مست است.