بازار Sindhu اول با افزایش ترافیک 242 درصد دنبال ساحل Nacpan در ال Nido، فیلیپین، در ثانیه با 218 درصد قرار داده است.

تمام سواحل به گردشگران باز است. بخش شرقی دولت میزبان به تعداد ایستگاه تپه معروف ترین بودن گونار است. شما می خواهید برای اولین بار به دیدن طلوع خورشید، و سپس سر به نیوزیلند. این جزیره برای جالب می کند انتخاب کنید اگر شما به دنبال به صرف بخشی از وقت خود را در بسیاری از سواحل و در زمان های دیگر به ایده از انجام چیزی کمی بیشتر قابل توجه هستند. تایلند: به عنوان "سرزمین لبخند" می گویند، تایلند تا زیادی برای ارائه به گردشگران. همچنین یکی از معروف ترین مقاصد گشت و گذار در جهان است. توچال شنهای خلیج مارینا، سنگاپور منبع تصویر: شنهای خلیج مارینا مانند تمام پشت بام استخر شنا در خلیج مارینا ماسه متوسل به شما می دهد لذت نهایی شنا بالای جهان. استخر بی نهایت هتل در تراس واقع شده است و بسیاری از سوئیت لوکس با تخت های فارسی به سبک در منطقه آرامش را احاطه کرده. 20.

لیست جاذبه های شاخص روند افزایش مسافران علاقه هر قسمت بین ماه های سپتامبر و اکتبر تعیین می شود که بر اساس ایجاد شد. بازار Sindhu اول با افزایش ترافیک 242 درصد، پس از ساحل Nacpan در ال Nido، فیلیپین، در ثانیه با 218 درصد قرار می گیرد. مشاورین آسیا و اقیانوسیه مدیر مخابرات جانیس لی نیش یادداشت که شاخص ترکیبی متنوع از سایت و فعالیت در آسیای جنوب شرقی است که در حال رشد با مسافران بیشتر حرکت در اطراف منطقه را نشان میدهد. (mra/kes) زیر جاذبه بالا 10 نمودار در جنوب شرقی آسیا با توجه به مشاورین هستند: 1. Sindhu بازار بالی اندونزی - 242 درصد گردشگران عضویت می توانید طلوع آفتاب تور دوچرخه سواری در Sanur برای S 76 $ (ایالات متحده $54) هر فرد و مغازه در بازار Sindhu تولید فروش محلی لذت، تازه و سوغاتی. 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین - 218 درصد به عنوان 2 ساحل بهترین در این سال جوایز انتخاب مسافران توسط مشاورین، حملات Nacpan ساحل به ساحل توریستی کمتر آن مناسب تر برای کسانی که به دنبال آرامش و انزوا. 3. رنگ Nguyen خیابان شهر هوشی مین، ویتنام - 181 درصد فقط در طول شب باز، Ngyuyen رنگ خیابان در دسترس تنها برای عبور و مرور در آن گردشگران می توانید پیاده روی خیابانی غذا تور با راهنمای محلی برای لذت بردن از نمایشگاه راهپیمایی، موسیقی، رقص پیوستن و آشپزی. 4. چيتي موزه هنر شهر Antipolo فیلیپین - 149 درصد مشاورین کاربران باید نام این موزه نمایش مشخصات عمومی-ارزش با توجه به آن مجموعه شش داستان سرایی بزرگ فضاهای گالری که خانه های مجموعه جذاب محلی هنر توسط هنرمندان مشهور فیلیپینی. 5. Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند - 147 درصد با بیش از 20 مضمون باغ، Nong Nooch ساحل بهترین لذت می برد از طریق تور باغ و پس از ناهار محلی و سنتی تایلندی نمایش فرهنگی برای S 55 $ در هر فرد است. 6.

Http://www.thejakartapost.com/travel/2016/12/08/balis-sindhu-market-most-trending-attraction-in-southeast-asia.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آنها همچنین شامل کایاک Vembanad طولانی ترین دریاچه در هند. توچال شنهای خلیج مارینا، سنگاپور منبع تصویر: شنهای خلیج مارینا مانند تمام پشت بام استخر شنا در خلیج مارینا ماسه متوسل به شما می دهد لذت نهایی شنا بالای جهان. Lounging در استخر می توان تجربه خدمات بی عیب و نقص از کارکنان هتل و نمایش با شکوه از شهر و خط ساحلی Amalfi پخش. 9. نیز معروف هستند glaciates Perito یخچال مورنو در پوست درخت ملی لائوس و کلیسای جامع فرو در پارک ملی Huapi Nahuel. شما ممکن است غواصی جنگل مسیرهای پیاده روی باهستگی و بیشتر در حالی که در اینجا لذت ببرید. سواحل هاوایی زیبا قطعا می تواند استرس خود را کاهش دهد. آب روشن است که شما می توانید ببینید ماهی عبور تا آنجا که پنجاه متر دورتر از شما است. ریو دو ژانیرو پابلو مائو عارف جنگل های آمازون هستند برخی از بهترین جاذبه های این کشور. بهترین مکان برای honeymooners است. بسیاری از کلیساهای قدیمی است که ارزش بازدید وجود دارد.