بیشتر Phukettoursdirect، مالک در مستقیم تور پوکت - تور روز در پاسخ به این بررسی آن است دقیقا مثل شما می گویم.

برای هر نفر می توانید بهترین تجربه برای سفر جزیره ص توسط "سریع و راحت لوکس قایق... جزایر فی تور سفر صفحه ▾ برای اطمینان از بهترین روز های ممکن و بهترین کار برای جلوگیری از جمعیت برنامه سفر تور جزیره Phi تنظیم شده در سنگ است. 07:30 صبح – خروج از سالن سلطنتی مارینا پوکت یا Krabi مرداب قایق Ni ساحل – غواصی و استراحت در ساحل لو آلوم خلیج – 3 فعالیت های موجود: بازدید معروف دان فی مشاهده نقطه, استراحت در ساحل و یا گرفتن راه رفتن را از طریق فی روستای ناهار ناهار پیک نیک در جزیره بامبو خدمت است. جزیره Kradan – برای رسیدن به محل ناهار منحصر به فرد در وسط جنگل در"بهشت گمشده" شما 10 دقیقه راه رفتن در دنباله جنگل. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. غار Pungchang + Manohra آبشار معبد غار میمون: توسط این روز تور شما قادر به دیدن اماکن و تصاویر آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن خواهد شد... Kayaking دریا در خلیج سدیم چانگ به شما می دهد یک دیدگاه منحصر به فرد و شخصی این بخش های شگفت انگیز از جهان. پوکت بهشت بر روی زمین است. شما می توانید سعی کنید غواصی و زیر آبی بالای صخره های مرجانی زیبا یا کشف جزایر در کایاک یا کشتی.

اگر شما مورد نیاز برای استفاده از حمام در طول این زمان یا داشت؛ در شش فوت قد بلند، شما در شانس نبود. ارتفاع سقف حمام roughlyfour پا بالا است. باد شلاق ها در چهره من در 100-mph، من به سختی قادر به بلند کردن دوربین DSLR من بدون ترس تکان خوردن سخت می آورد آن توفنده downor که بالا بالابر های ناهموار ممکن میکند من ممکن است که در چشم کشیدن بود. بسیاری از ساعت اول که من نگران من tailbone و تاثیر آن سخت بر نیمکت چوبی قایق. پانزده دقیقه به سوار Icouldnt takesitting در thefront قایق. همانطور که من ساخته شده من راه به بخش تحت پوشش دو assistedme راهنماهای. یک راهنمای من، به عنوان دیگر توسط ontomy DSLR برگزار شد. بدن تحت پوشش قایق منظور، بهتر بود. صندلی خالی می شد و قسمت وسط قایق با تجربه حداقل گزاف گویی. butpassengers stilllooked بدبخت. زن و شوهر با هم nervously چسبیده. من مبهوت نشسته.

Http://grrrltraveler.com/phuket-2/phuket-to-phi-phi-islands-speedboat/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

پوکت بهشت بر روی زمین است. تازه پخته شده، این بوفه چیزی برای هر کس. غواصی & سفر روز غواصی غواصی غواصی روز سفر برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید و غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به ویلا گاو کوهان دار & جزایر فی. ما در اینجا برای غواصی فی متوقف. اینجا را کلیک کنید برای تماس با ما. و یا به سادگی به ما تماس بگیرید: + 66 84 745 8833 پوکت همه تورهای مسافرتی پوکت کپی رایت © 2010 توسط PhuketAllTours.Dom کلیه حقوق محفوظ است. باید انجام دهید! بیشتر PhuketToursDirect، مالک در پوکت تور مستقیم - تورهای روز، در پاسخ به این بررسی دقیقا مثل شما می گویند. Kayaking دریا در خلیج سدیم چانگ به شما می دهد یک دیدگاه منحصر به فرد و شخصی این بخش های شگفت انگیز از جهان.