زمانی که Lazing سواحل، شما می توانید همچنین پیش بروید و بررسی از ویرانه های تولیدی صنعتی مایان فولاد از چچن ایتزا و Tulum.

برخی از گونه های کمیاب ترین گیاهان و حیوانات در سیشل در بر داشت. تمام خانواده می توانید لذت بردن از ورزش های آبی و دریایی جهان. غارهای Waitomo و خلیج جزایر نیز به شدت بازدید. به طور خلاصه، کسی که به پایان می رسد تا bettering برندتون دیوانه. زمانی که lazing سواحل، شما می توانید همچنین پیش بروید و خرابه تولیدی صنعتی مایان فولاد از چچن ایتزا و Tulum را بررسی کنید. خب، شما به کسی نیاز با ایده های مختلف و یک دیدگاه است که خود را. اما سواری هلیکوپتر شما بازدید از این جزیره برای فعالیت مانند شکار و به خط ساحلی اجازه می دهد. Badeschiff در برلین دارای شناور عمومی استخر شنا است که از بدنه کشتی تبدیل شد. انواع بسیاری از سرگرمی در این شهر وجود دارد; بسیاری از آنها سرگرمی بزرگسالان وگاس درآمد sobriquet از شهر گناه.

دای-ichi هتل توکیو تاریخ مجموعه کاوش اتاق فعالیتهای زمستانی در پایتخت کره جنوبی این زمستان سرد با شما عزیزان در سئول شجاع و یکی از بهترین – یخ، اسکیت و sledding مقصد در منطقه آسیا و اقیانوسیه شده. اجازه Lotte هتل سئول مرکز شهر برای میزبان بازی این فصل جشن به عنوان اموال mere250m دور از مشهور سئول پلازا اسکیت سرسره یخ واقع شده. اگر آنها ترجیح می دهند به sledding بروید که این ویژگی هم مبتدی و متوسط دامنه برای همه برای لذت بردن از سرگرمی های زمستانی مورد علاقه تمام وقت این مهمان به Yeouido پارک Hangang سفر می کند. نرخ اتاق 151 دلار شروع می شود. Lotte هتل سئول، مرکز شهر استخر خانه به بهترین های آسیایی الهام گرفته از احزاب پوکت تایلند به عنوان یکی از Asias فوق العاده ترین صحنه های حزب در سال های اخیر منادی است و کریسمس بدون استثنا با وجود مناطق استوایی است. با مرکز شهرستان بودن صرف 15 دقیقه درایو دور، مشتاق حزب برانگیخت هرگز اشتباه withchoosing به ماندن در Amatara سلامتی متوسل خواهد شد. مهمان می تواند به معنای واقعی کلمه شود مهمانی شب دور در یک لحظه و قبل از آنها آن را متوجه شود در حریم خصوصی خود ویلا. همه دسته بیشتر است بنابراین مهمان می تواند افراط و متنعم بدن آنها پس از یک شب مهمانی و خود را تنها در زمان برای زیر شب با بیحوصلگی حرف زدن دوباره جوان که رفت و آمد مکرر برنامه های سلامتی و آبگرم درمان شناخته شده است. نرخ اتاق 400 دلار شروع می شود.

Http://www.eglobaltravelmedia.com.au/worldhotels-creates-holiday-magic-and-motivates-guests-to-celebrate-the-festive-season-differently/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مکان های باید شامل saner، کو تا، لژیون Seminyak نوسا رقیق و Pecatu. ترافیک هیچ نزدیکی مجاز منطقه آلودگی رایگان است، شما را مجبور به راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی. شما نیاز به سر راست به بلوار لا وگاس که لا وگاس نوار نوار 4 + مایل نیز نامیده می شود. Fasano هتل Fasano هتل ریودوژانیرو، برزیل واقع شده در قلب ریو دو ژانیرو و مشرف به کوه کله قند معروف. در اینجا، شما بدست می آورید آب فشان به خصوص، Pohutu چشمه اب گرم و داغ گل استخر. عادت های بدن می تواند استخوان اصلی مشاجره بین شرکای سفر، که چرا بهتر است بسیار روشنی در مورد سطح خود تحمل صف مقابل است. همچنین بخش جزیره جوانه، که بین المللی تحسین کردم پس از انتشار فیلم الیزابت گیلبرت, خوردن دعا، عشق است. برخی از گونه های کمیاب ترین گیاهان و حیوانات در سیشل در بر داشت.