هر چند که فقط 2 مایل طولانی است باور کنید یا نه، این ساحل در اکثر مجلات سفر برجسته می شود.

این منطقه فعالیت های منظم ساحلی در پیشنهاد همراه با آن تفرجگاه زیبا. اجازه می دهد تا طراحی طرح باز رفت و آمد مکرر نسیم دریا به در جریان بی وقفه بر آبهای سرد استخر که به صلح و آرامش را از محل اضافه می کند. 27. با این حال، شما باید بدانید که این فصل اوج گردشگری است و شما شرکت کافی است. دلفین ماهی گرمسیری manatees، لاک پشت و خیلی بیشتر وجود دارد را با لذت می برد. رشته کوه های آلپ سوئیس و اجلاس مردم از سراسر جهان جذب. تایلندی فرهنگ جنبه دیگری است که گردشگران از سراسر جهان را مجذوب است. در اینجا، شما بدست می آورید آب فشان به خصوص، Pohutu چشمه اب گرم و داغ گل استخر. با شگفت انگیز پارک و پارک های آب همراه با سرگرمی های دلربا و جاذبه های کلاسیک دیزنی تعطیلات کنند رویاهای پری خود می پیوندند. داغ آب معدنی از استخر اعتقاد بر این برای درمان بسیاری از بیماری های مربوط به پوست و آبگرم بسیاری از فعالیت های جوانی برای بازدید کنندگان افتتاح شد.

(عکس از طریق سقوط فیس بوک/Tardmok) - + پارک ملی، حیات وحش و گیاه حفاظت از محیط زیست گروه (NPWPCD) است رد درخواست شرکت به کار کسب و کار گردشگری ارائه فعالیت های ماجراجویی در Doi Suthep Pui پارک ملی و مای ملی حاشیه جنگل محفوظ است. درخواست بر اساس چیانگ مای Egle مسیر شرکت، به گردشگران ارائه طیف وسیعی از تحصیل چنین پستی پوشش, همچنین به عنوان شناخته شده ropesliding های هوایی به دنبال ارسال شده بود. Thanya Netithammakun مدیر کل این اداره گفت: آژانس پایین درخواست تبدیل به دلیل پستی خطرات بالقوه پوشش شمار و همچنین مسئله قانونی با استفاده از جنگل برای چنین فعالیت. پوشش فایل های فشرده، که در آن فرد افقی در هوا توسط قرقره به حالت تعلیق در کابل بادبان است تبدیل به محبوب در میان گردشگران تایلند و خارجی تازگی اپراتورهای گردشگری به طور فزاینده ای برای ترویج ورزش ماجراجویی نگاه، او گفت. آقای Thanya گفت: خط زیپ همیشه قابل اعتماد نیست و در گذشته، او گفت: مسئول حوادث بوده است به همین دلیل است که مطلع NPWPCD پارک ملی و پناهگاه حیات وحش به ممنوعیت فعالیت. گردشگری به وبلاگ خط مهار در مناظر از aloft می گیرد. (خبر اول) مساحت جنگل به عنوان سایت برای خط پیشنهادی پستی انتخاب بخشی از طرح 51 رای قریه Kha Pa پنگ منع ارتباط Doi Suthep Pui پارک ملی و مای ملی حاشیه جنگل رزرو در چیانگ مای است. او گفت: این منطقه در مناطق شناخته شده به عنوان "زمینه خدمات"، که باز به گردشگری تفریحی، نیست. وی افزود: این منطقه نیز تایید حق زمین تحت قطعنامه کابینه 30 ژوئن 1998 انتظار است.

Http://www.bangkokpost.com/news/general/1140293/wildlife-officials-reject-zip-line-bid شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

فراموش نکنید که برای دیدن دریاچه Lácar Neuquén رودخانه و حزب دسته کوچک موسیقی جاز برای مستعمره بزرگترین پنگوئن های ماژلان در پاتاگونیا. در مائوئی، شما باید ملی هالیاکالا و Lahaina مراجعه کنید. قمار شناخته است Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند. بالا 10 بهترین تعطیلات شما باید تعداد دفعات مقصد در زمستان من همیشه تعجب می کنم چرا پرندگان را در همان محل باقی بماند زمانی که آنها می توانند پرواز کنند هر نقطه بر روی زمین، پس من خودم را همان سوال بپرسید انتخاب کنید. هاوایی: دولت تنها در ایالات متحده ساخته شده کاملا از جزایر هاوایی می توانید هنگامی که فهرست نقاط تعطیلات بالا در جهان فراموش. کاخ ورسای بزرگ موزه حمل و نقل در ورسای رفت و آمد مکرر در دیزنی لند پارک بزرگترین در اروپا سالن نمایشگاه بزرگ شیشه ای "بزرگ کالاس"، chapeau د Chambord قلعه در دره نام اوورنی برخی از معروف ترین مکان در داخل و اطراف پاریس هستند. در حالی که برخی تاریخ دهه حمل، دیگران شگفتی از ایده های معاصر هستند. ✤ از 20 بزرگترین هتل های دنیا, 12 در وگاس لا هستند! باور کنید یا نه، این ساحل می شود برجسته در اکثر مجلات سفر اگر چه فقط 2 مایل طول دارد. ساحل ورزشی بسیار محبوب است در اینجا و همچنین منطقه طرفدار برهنگی محفوظ است. چند مکان به نام پیرنه Sistema مرکزی Sistema Ibérico و سیرا نوادا است.