اتاق در سطوح بالایی ساختمان 41 طبقه ارائه نمایش خیره کننده از جنگل مجاور.

نمی توان محتاطانه به خانواده خود را همراه با این حال enticing سفر، صرفا برای شرایط تلاش به نظر می رسد ممکن است. هتل های کنار دریا و سایه مکان های ایده آل برای توقف در طول تعطیلات هستند. بنابراین پس از زمان زیادی با قمار، شما به این مکان برای پایان آرام به روز سر می تواند. پاتایا سواحل زیبا واقعا باغات گرمسیری و استراحتگاه خانواده دوستانه است اما پس از غروب آفتاب محل فقط خود را به بهشت بر لذت بردن از لذت تبدیل. مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث، شما نام آن و اینجا. برخی از نقاط محبوب برای رفتن به پادشاهان صلیب، خیابان آکسفورد دارلینگ هاربر اسکله های دایره ای و صخره ها است. مکان های توالی حروف الفبا هستند و نه به هر ترتیب اولویت. ترکیه در جغرافیای متنوع بدان معنی است که شما می توانید انتظار تجربه چهار مختلف آب و هوای در یک روز. تعطیلات به یونان به شما همه چیز شما همیشه می خواستم در تعطیلات بدهد. اگر این همه شما فکر می کنید، پس از آن احتمالا چیزی خواهد شد.

در حالی که سرویس آپارتمان اکثر اموال را خواهد شد، نیز وجود داشته باشد اقامت مارک با واحد اجاره به مستاجرین در صورت اقامت طولانی. آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه و سه خوابه و چهار خوابه همه در دسترس باشد، هر یک بزرگ و مبله با کیفیت بالا وسایل و اتصالات در سراسر. اتاق در سطوح بالایی ساختمان طبقه 41 نمایش خیره کننده از جنگل مجاور را فراهم می کند. اموال خانواده دوستانه خواهد شد ویژگی استخر جلسه اتاق لابی سالن اقامت دلی، ورزشگاه بزرگ مجهز به آخرین تجهیزات و آبگرم. مهمان نیز دسترسی آسان به طیف وسیعی از بارها و رستوران ها و مغازه ها و تئاتر و دیگر امکانات شیوه زندگی است که 1453 Maslak وسیع را تشکیل می دهند داشته باشد. با دسترسی آسان به بزرگراه گذاره و مترو استانبول، شبکه راه آهن حمل و نقل سریع است که در خدمت شهر, مهمان می تواند کشف و همه چیز است این قسمت فرهنگی غنی را تجربه گشت و گذار کشتی در تنگه بسفر پیاده همهجانبه مناطق تاریخی این شهر برای یادگیری در مورد تاریخچه استانبول را به عنوان قسطنطنیه پایتخت امپراتوری روم از جمله; تورهای مسجد آبی Hagia سوفیا موزه توپکاپی و بسیاری دیگر. خانم Suphajee Suthumpun گروه اجرایی شهر یافت بین المللی، گفت: "ما به همکاری با Abduljawad به نام تجاری شهر یافت به ترکیه برای اولین بار خوشحال هستند. این گام مهم در توسعه جهانی ما است و ما را در موقعیت خوبی برای توسعه بیشتر در سراسر اروپا، خاورمیانه و فراتر از آن قرار می دهد. ما به ارائه ما مهمان نوازی بخشنده منحصر به فرد برای مهمانان در هنگام باز کردن درب در سال 2018 مشتاقانه." مدیر اجرایی از Abduljawad برگزاری شرکت گفت: "پروژه Maslak 1453 یکی از صحبت در مورد است پروژه ها در استانبول و مقصد توریستی منحصر به فرد در حق خود را می خواهد. ما اعتماد به نفس است که با شهر یافت را تجربه هتل ها و استراحتگاه و خوابگاه سرویس در بازارهای کلیدی در سراسر جهان، این دو شهر یافت ثانی خوابگاه Maslak استانبول چراغ مهمان نوازی بخشنده برای بازدید کنندگان از سراسر جهان تبدیل شوند." بین المللی شهر یافت در حال حاضر عمل خواص 29 در سراسر جهان و 45 پروژه تایید را در خط لوله در سراسر چهار علامت های تجاری متمایز است: شهر یافت ثانی, dusitD2, شاهزاده شهر یافت و Devarana شهر یافت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079778.html

مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث، شما نام آن و اینجا. مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. شما هرگز می خواهند به سازش در ایمنی در حالی که برنامه ریزی تعطیلات خانواده. شهر ساخته شده از 117 جزایر کوچک و شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 مرتبط است. سوئیس نیز از Jungfraujoch - ایستگاه قطار بالاترین در اروپا به خود می بالد. موسیقی چیزی است که ارتباط تنگاتنگی با این مکان گرفته از بلوز، جاز کشور اند رول راک و هیپ هاپ است. متعلق ducal نیز ساختار باید به سادگی برای آن اسکله نفس گیر است. یونان وجود در بالا، تا آنجا که جهان تعطیلات مقصد نگران هستند حق است. به طور خلاصه، تعطیلات به کیپ تاون مانند کامل تعطیلات همه بسته بندی شده به یک مکان است.