حال چنین یک ادامه مطلب...

Being.ne جزایر معروف ترین تایلند پوکت قرار است خاموش سواحل جنوب تایلند در دریای آندامان شامل ماسه های طلایی، آبهای آرام آبی و نخل نارگیل همراه با تعطیلات گرمسیری کامل. پوکت گریس لند توچال و آبگرم 3.8 / 5 THC انتخاب 3628.08 هتل در منطقه اشتباه می تواند خراب کردن تعطیلات خود را پس از آن ارزش صرف چند دقیقه نگاه جوانب مثبت و منفی از ادامه... شنا را در استخر روباز ما گسترده، که باد را از طریق رفت و آمد مکرر، یا از بین بردن خود را در سایت اسپا. دستی به ماساژ kt 7 و رستوران ها. حال چنین ادامه... کامپالا است به ادامه مطلب... شهر پوکت, پایتخت این استان محبوب جزیره ناگزیر است یک انتخاب گسترده ای از گزینه های مسکن. اقامتگاههای تفریحی را در این جزایر اطمینان منزوی سواحل و سطح بالا از خدمات. محل رستوران ها در هتل 5 ستاره در پوکت, تایلند, شما درست است که اجازه می دهد. تا آنجا که آرامش بخش بر روی یکی از سواحل زیبای این جزیره مانند تعطیلات کامل به نظر می رسد ممکن است، بچه ها به سرعت خسته می کنید و کاری متفاوت و سرگرم کننده می خواهد.

سقف کاهگلی است و طوری ظاهر ماهتاب از آنها، بسیاری از رشد جنگل اصلی leftundisturbed شده است بوسیله این جادو. پلکانی به سوی بهشت: داخل یکی از ویلاها منجر معمار هامفری مایل با بامبو متخصص Chiko Wirahadi معماران و شخصیت Ketut ایندرا Saptura تشکیل theinnovative تیم معماری. Villashave شده ساخته شده از چوب خیزران و alangalonggrass با طراحی پایدار در خط مقدم پروژه. مواد - معمولا مربوط به قابلیت "برهنه پا" (من جرات آن را می گویند سبک هیپی) ساختمان، beencrafted با agroundbreaking چشم منجر به طراحی لبه acutting است. بازیافت چوب ساج گدازه سنگ، چوب خانه، و برنز اضافه کردن به کیفیت بافت و سطح شیب دار بالا عامل تجمل. اثر به تمام براق و مدرن و بسیار تاثیر گذار است. Cempedak جزیره اساس حدود 50 مایل دور از سنگاپور در دریای جنوب چین رفت و آمد مکرر ارائه می دهد دیکسون است جشن مطرح تجمل سبک اما پایداری در خط مقدم قرار داده است. هر یک از استخر شیرجه رفتن, به عنوان مثال، aremaintained با آب نمک غلیظ تولید شده توسط فرایند نمک زدایی استفاده برای تبدیل آب دریا به آب آشامیدنی برای رفت و آمد مکرر. رستوران باز کردن haswalls آشپزخانه ساخته شده از گرانیت salvaged محلی و جزیره باغ فاضلاب، رشته تخت با گیاهان پاپیروس و Poaceae چمن پر. هنگامی که عبور فاضلاب از طریق ریشه این گیاهان آنها استخراج سموم و بنابراین می توان آن را مورد استفاده مجدد قرار برای آبیاری آب تمیز. مشاهده نوآورانه: نگاه همه ویلا را به اقیانوس برجسته محل است مودی، سیاه و سفید بامبو، دو طبقه نوار--تنظیم آن به محل aninspiring جرعه sundowner هنگامی که آن را باز می کند.

Http://www.forbes.com/sites/angelinavillaclarke/2016/12/09/the-three-exotic-hotels-to-put-on-your-bucket-list-for-2017/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

عالی... 2. 5 612 واقعی بررسی Hotels.coma RewardsFor هر شب 10, 1 رایگان دریافت کنید! مک: صفری. دستی به ماساژ kt 7 و رستوران ها. با مهمان نوازی تایلندی شناخته هتل و یا متوسل شدن به طور کامل بخشی از خود را تجربه تعطیلات خواهد شد. Patong... بیشتر محل امکانات و کارمندان عالی واقع در شهر کامپالا ممنوعیت این رفت و آمد مکرر لوکس است سکته 1.2 کیلومتر 1.9 از سونامی یادبود و در عرض 3 دقیقه 5 کیلومتر پوکت... بیشتر "مکان بزرگ. پوکت بسیار مشاهده شده و تجربه است. هنوز رتبه دهی نشده است متقاعد شده است؟ ویژگی های اضافی رتبه خوبی کسب و کار عبارتند از: 3.5 ستاره تارا Patong ساحل توچال & آبگرم، 4 ستاره لی رفت و آمد مکرر & آبگرم و Deevana Patong توچال & آبگرم. شما همچنین می توانید سعی کنید حواس توچال با مهمان متوسط امتیاز از 4.55. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است.