بعد، رفتیم به جزیره مرغ.

یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند. متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. کوهنوردی، برف سواری اقامت سمت دریاچه جنگل دنباله غواصی، حمام, سواحل شنی, مراقبه, غذای خوشمزه، شما فقط نام آن و شما آن را در هند و که بیش از حد, در قیمت های مقرون به صرفه. و این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد. و شکوه basking در تابستان، اسکندریه بهترین برای سواحل و استراحتگاه آن است. سوئیس نیز از Jungfraujoch - ایستگاه قطار بالاترین در اروپا به خود می بالد. و در نهایت، من به شما بگویم که پاریس است یکی از بهترین مکان در جهان برای خرید، ناهار خوری و هتل اقامت لازم نیست. ممکن است یا ممکن است به توقف در تور قایق خود، اما شما به طور جداگانه نیز، درست از دان فی برنامه سفر می تواند.

هر کس تا به حال جلیقه های ایمنی خود را, قایق ما آماده رفتن است. طولانی دم قایق واقعا یک گزینه بد است. هر چند آهسته تر بود اما ما لذت ببرید نسیم باد و چت بزرگ روی هم رفته. پین ما راه می رفت دور جزیره, داشتن سرگرم کننده گرفتن تصاویر با جزیره زیبا به عنوان زمینه و خودمان را به دریا فرو بردن. ما صرف ساعت آرامش بخش وجود دارد که ما را به جزیره بعدی ادامه دهید. ما آرزو ما می تواند صرف زمان بیشتری را در جزیره وان اما ما جزایر 3 بروید. بعد، رفتیم به جزیره مرغ. هیچ جوجه در جزیره و وجود درگذشت قهرمان بدون نام مرغ در این جزیره وجود دارد. پین مرغ جزیره به نام گونه با توجه به شکل از تشکیلات که شبیه سر خروس. با این حال، من احساس آن را مانند شتر به من می رسد. تشکیل سنگ مریی از دور دیده می شود. خوب، دلیل ما وجود داشت نبود است برجسته واقعی مرغ جزیره در نزدیکی جزیره لوله تنفس، آب وجود دارد مانند جزیره وان است که شفاف است.

Http://www.placesandfoods.com/2011/10/the-four-island-tour-excursion-of-krabi.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مکان جاذبه در فلوریدا می کندی فضا وارد جزیره آملیا در شمال شرق فلوریدا دیتون ساحل, ساحل میامی, یونیورسال استودیوز، کلید غرب، و غیره. شما حتی می توانید شیرجه رانش با هدایت مربی با تجربه شیرجه لذت ببرید. غواصی فعالیت فوق العاده محبوب در اینجا، با توجه به حضور کوسه است. سفر دریایی خود تجربه است. شما می توانید تماشا پر جنب و جوش و پرندگان و حیوانات غیر معمول در ذخایر و پارک ها مانند پارک ملی Seychellois هورن. برخی از بهترین نقاط برای اقامت پوکت Krabi کخ Samui فی چانگ کخ و چیانگ مای است. نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. تورهای قایق پارویی اسکیموها و دوچرخه را از طریق دولت پارک در منطقه جزیره جکسون/آملیا به راحتی مقرون به صرفه و به همان اندازه جذاب است. سوئیس بیشتر به دنبال بعد از اینکه قسمت زمستان را در جهان است. هنگامی که شما در اینجا، یک چیز مطمئن است شما هانا نمی بسته کیسه های خود را برای همیشه ترک.