بله، به عشق مورد ساحل نیست.

معماری یکی دیگر از جنبه ارزش جستجو اینجا است. نور نسیم خنک شن و ماسه نرم، امواج بوسه پا... بله، چه به در مورد ساحل عشق است. ایالت در هند عارف، کرالا، برای بسیاری از سال جذب گردشگران برای خود تجربه گردشگری آیورودا است. که شما, آبشار نیاگارا, لائوس آنجلس وگاس لا آلاسکا برخی از نقاط تعطیلات محبوب دیگر در آمریکا است. شما باید نماد عشق 'راج محل' در آگرا شده. با این حال، برجسته میامی زمستان شب سال نو است. رفقا سفر ممکن است لازم باشد به اتاق shis چادر و حمام در کنار یکدیگر در سفرهای طولانی و خسته کننده و در نهایت عدم تمایل برای کشتن یکدیگر. کلیسای جامع نوتردام برج ایفل یکی از هفت شگفتی جهان, شراب موزه، موزه فرانسه انگور و شراب، قوس د Triomphe که بزرگداشت خاطره پیروزی از فرانسه، زیارتگاه، والاس چشمه کنار پیاده روی روزانه تعداد بسیاری جانبی و پل بر روی رودخانه سن هستند برخی از بسیاری از نقاط باید تعداد دفعات-. بزرگترین جزیره تایلند, پوکت به عنوان مقصد تعطیلات معروف تبدیل شده است.

2 افزودن به سفر! 0 پوکت بازار آخر هفته (نام دیگر Talad تای پوسیدگی یا چائو بازار Fah) معادل در مقیاس پایین تر از بازار Chatuchak در بانکوک است: آن را با بدون شک بزرگترین خرید و ناهار خوری فرصت در پوکت است. هر شنبه ها و یکشنبه ها برگزار شد (از این رو نام آن) در جاده Yok هنگ Wirat (جاده چائو فا غرب، یک کیلومتر جنوب مرکزی جشنواره پوکت) آن 30, 000sqm منطقه را پوشش می دهد. در اینجا شما می تواند تقریبا هر چیزی را در مسئله لباس (اول و دست دوم) سوغاتی موارد سرقت شده، لوازم جانبی پیدا و حيوانات زنده و همچنین تمام بخش اختصاص داده شده به محلی مواد غذایی. جالب است توجه داشته باشید که بسیاری از موارد نیز موجود در پوکت غرب سواحل شهر رفت و آمد مکرر اینجا در مراتب به فروش می رسد قیمت های پایین تر است. هزاران نفر از خریداران هر آخر هفته جذب این بازار می دهد فرصتی برای نمونه حشرات خیابان تنقلات مانند ساتای (مرغ یا گوشت خوک سبتس)، سرخ کرده، شیرینی (رنگارنگ کیک) کباب، سوشی مبلغ کم نور (کانتونی نان بخار پز), و خیلی بیشتر; این غذای خوشمزه با آبجو چانگ یخ یا لرزش میوه تازه شسته شود می تواند. کودکان همچنین بخش محفوظ است با قلعه متورم و بزرگ و کوچک چرخ فلک است. بازار آخر هفته پوکت می دهد نگاه اجمالی واقعی تایلندی زندگی و باید در لیست باید-آیا هر بازدید کننده در پوکت. ساعات کار: شنبه یکشنبه & از 16:00-21:00 مکان: پوکت آخر هفته بازار امتداد چائو فا غرب جاده اصلی Phukets ایران، یک کیلومتر جنوب جشنواره مرکزی مرکز خرید قرار دارد و مخالف Wat Naka، معبد بودایی است. چپ در اولین مجموعه چراغ های ترافیک را.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.phuket.com/top10/top10-phuket-town-attractions.htm

کوه Otemanu کامل علاوه بر آنچه ما می تواند تماس خدا بهترین نقاشی های عاشقانه است. موسیقی چیزی است که ارتباط تنگاتنگی با این مکان گرفته از بلوز، جاز کشور اند رول راک و هیپ هاپ است. در ماه های تابستان آن افزایش تعداد بازدید کنندگان است که اینجا می آیند برای لذت بردن از فعالیت های کنار ساحل مانند بادسواری و بادبادک باز گشت و گذار را می بیند. قایقرانی، گشت و گذار، جت اسکی، غواصی غواصی یا شنا خیلی ساده حتی cannoning شما را انتخاب کنید با فعالیت است که مناسب شما بهترین می توانید. و در سیدنی، شما نمی توانید دست به بازدید از خانه اپرای سیدنی و پل بندرگاه سیدنی. راه های زیادی برای تفریح و سرگرمی که شما قادر به پوشش دادن همه آنها وجود دارد. بسیاری از استراحتگاه در این صورت بیش از حد آب ییلاقی واقع شده است. کشور یک مثال خوب از گردشگری و غذا رفتن دست در دست هم. فضای آرام آرامش و سعادت آسمانی، سفر به رفت و آمد مکرر Perivolas مطمئن برای شما تجربه نهایی صلح و آرامش است. 24. اگر شما این یکی را انتخاب کنید شما را در کف شیشه ای است که زیر آب زندگی جادویی را به شما نشان زندگی صبحانه خود را از قایق رانی خدمت می کردند و شما candlelit شام را یکی از جادویی ترین محیط طبیعت را ارائه کرده است.