اوج جشن ها با صفحه نمایش چشمگیر 20 دقیقه آتش بازی.

دامنه های خوابگاه از luxuriously منصوب پشت هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. سال نوی چینی اطراف پایان ژانویه یا اوایل فوریه، با توجه به ماه می گیرد. جاده از طریق ساحل غربی کاهش تقریبا تمام راه را به ساحل Bea کالی. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. انتخاب گسترده ای از محل اقامت از هتل های بین المللی پایان بالا به خانه خوش آمدید خواسته همه مسافران را ملاقات می کند. به شرق خلیج Sapparot کشتی فرود که در آن واقع شده است، و کوک Salas خلیج است. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. گنجینه های آرام جمع میان هیاهو بانکوک در انتظار کشف. سواحل محبوب Chaweng، لامار، Bophut & Maenam هستند.

پس از تاریکی، revellers رقص به موسیقی را در مراحل که پر کشش حدود سه مایلی از ساحل زندگی می کنند. اوج جشن ها با صفحه نمایش چشمگیر 20 دقیقه آتش بازی. Bayfront پارک و ساحل جنوبی میامی، فلوریدا، ایالات متحده آمریکا - با درجه حرارت در سال جدید به طور متوسط حدود 24 درجه سانتی گراد، میامی، فلوریدا است مکان جادویی به حلقه در سال جدید. آیا انتخاب revellers برای شمارش معکوس در پارک Bayfront 32 هکتار پارک در مرکز شهر میامی که مشرف Biscayne خلیج و یا در ساحل جنوبی در ساحل میامی فوق العاده مرسوم، مد روز، ارائه می دهد هر جشن آتش بازی و موسیقی رایگان. سال جدید pitbull آهنگ انقلاب 2016 کنسرت رایگان، چهار و نیم ساعت این برنامه شامل سرگرم کننده است. هزینه ورودی جداگانه concertgoers برای نیمه شب آتش بازی در سراسر جهان غذا و شراب جشنواره سوخت می تواند. در نیمه شب، نئون غول نارنجی قطره از نزدیک هتل بین قاره. باشگاه را برانگیخت به پیوستن به طرف هتل در هتل ساحل جنوبی میزبانی یا ضربه ساحل برای موسیقی زنده، مردم در حال مشاهده و نیمه شب آتش بازی در پارک Lummus و درایو اقیانوس.

Http://finance.yahoo.com/news/ultimate-years-eve-party-head-173354027.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

This.eans شما می توانید از آن همه بدون به خطر انداختن راحتی مدرن بیش از حد بسیاری از. بیشتر مهمان امتیاز متوسط: افزودن 8.6 فوق العاده با موقعیت مرکزی آن Novotel فرودگاه Suvarnabhumi بانکوک است در دسترس آسان ترین جاذبه های توریستی و تجاری... آنهایی که فعال تر می توانید سعی کنید برخی از سنگ نوردی و قایقرانی، قایقرانی، غواصی و snorkelling و یا فقط به صرف یک روز یا دو برای رقص جزیره. پس از انجام رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. حالا با وارد کردن آدرس ایمیل خود را آغاز نمود. بانکوک است که بسیار برای آن انتخاب گسترده ای از رستوران ها از eateries خیابان سمت معتبر به تعداد موسسات ناهار خوری خوب محترم می باشد. پایین ترین نرخ های محلی در تایلند سریع و آسان به کتاب هتل در تایلند مهمان میانگین ارزش: عالی 9 lebua در امور خارجه برج هتل امور واقع است در بانکوک ساخت آن را یکی از بهترین هتل ها در شهر کيش. پوکت و جزایر آن ایده آل برای گلف و انواع ورزش & سرگرمی، وجود دارد بسیاری از استراحتگاه در دسترس اعم از خانههای ییلاقی استاندارد برای هتل های 5 ستاره محل اقامت. اتحادیه های غربی ها نسبتا شایع است و برای دسترسی آسان هستند.