لطفا با پر کردن فرم زیر را با خود Information.important شخصی: نوشتن نام و محل اقامتتان.

حال Once.ou رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. تور و مسافرت اطراف پوکت، در دسترس است که شامل بازدید از پارک های ملی، معابد دیدنی و جذاب، مزارع لاستیک و نارگیل، چشمه های معدنی و بهترین مراکز خرید و بازارهای در ارائه بررسی ما. تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما به یکی از وسیع ترین انتخاب روز سفر بسته های تور و گشت و گذار در پوکت در قیمت بهترین ممکن در پوکت از جمله جزیره Phi، جزیره جیمز باند، چانگ پارک ملی Na، Krabi, جزایر چیزی، مایا جزیره, جزیره مرجانی، خان Soc پارک ملی، تورهای ماجراجویی, کوه پیمایی فیل را ارائه دهد. شروع زود هنگام لذت بردن از جزایر فی "Early Bird X-بزرگ" تور ترجیح می دهند? این سفر ارائه می دهد برای دیدن همه چیز مربوط به Phang آنگا خلیج; جیمز باند جزیره, جزیره هنگ Canoeing تاریخی از مردم محلی و سنتی توسط موزه گفت:... لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. همانطور که ما را به آرامی به تالاب، کروز صخره و مرداب را قبل از شما ظاهر شود تنها در جزر و مد بالا در دسترس، فک خود را قطره. بازحمت حرکت کردن فیل + صفری روز کامل تجربه داشتن تعطیلات در پوکت بخش مهمی از این کوه پیمایی فیل است... چند نقاط بسیار محبوب برای دیدار powdering بانک شن و ماسه سفید در کخ شیر خیره کننده پاراگراف خلیج لنگ در راه آهن شبه جزیره، قطعه اخریک اهنگ جزیره و جزیره مرغ برای آفتاب گرفتن، شنا و غواصی است.

هزینه در هر اتاق (دو تخته) بنابراین اگر کسی قصد ماندن شب در هتل سپس بهتر انتخاب کردن برای اقامت در اتاق یک سوپر مراکز = 8000 THB با پیام های تایلندی با تعریف و دسترسی به استخر / Sealife بانکوک (که قبلا سیام اقیانوس جهان) اگر شما shopaholic و سپس عجله به MBK مرکز / سیام معیار. هر جا که شما را به عجله از آنجا که مهم نیست مهم نیست. یکی به بازار A وارد و خارج از بازار ب. ببینید!!! این چگونه مراکز اینتر با یکدیگر است. و اگر شما در مرکز خرید سیام معیار سپس رتبهٔ Sealife بانکوک (که قبلا سیام اقیانوس جهان) از دست ندهید. آدرس: B1 و B2 طبقه سیام معیار, 991 راما 1 جاده Pathumwan زمان 10330 بانکوک تایلند: روزانه باز (10 صبح تا 9 شب) قيمت: 1200 THB دیگری جای بسیار خوبی برای بازدید از کاخ سلطنتی تابستان که رویالز استفاده می شود به صبحانه / چای. من خیلی در پست Ayutthaya, اگر شما مشتاق شده وجود دارد پس از اتمام scribbled. حالا این کاخ و محل شگفت انگیز است. چگونه برای رسیدن به: راه آهن و جاده آن طول می کشد حدود 2 ساعت از بانکوک ریلی و یا جاده متصل.

Https://www.tripoto.com/trip/things-to-do-in-thailand-in-5-days-abhinav-deb-5847fc75b94f3 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این سفر ارائه می دهد برای دیدن همه چیز مربوط به Phang آنگا خلیج; جیمز باند جزیره, جزیره هنگ Canoeing تاریخی از مردم محلی و سنتی توسط موزه گفت:... همانطور که ما را به آرامی به تالاب، کروز صخره و مرداب را قبل از شما ظاهر شود تنها در جزر و مد بالا در دسترس، فک خود را قطره. جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. تازه پخته شده، این بوفه چیزی برای هر کس. همچنین، دو کلاس بسته قایق سواری در طبقه بالا و پایین طبقه وجود دارد. این سفر نیمه پرداخت شامل بازديد به بازار تره بار شلوغ شهر قدیمی جذاب چین پرتغالی خیابان تاریخی خانه Pracha چانه تایلندی موزه هون و فوکت، اولین هتل ساخته شده در سال 1929 در میان برجسته دیگر. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه.