معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - معابد 300 آن را پخت و پز کلاس به اسرار غذاهای تایلندی و در کشف بازار شب برای ماساژ غذای خوشمزه طراح کالا و پا به مرگ برای.

چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. خودتان را احاطه کرده با مناظر خیره کننده تاریخ شگفت انگیز mouthwatering غذایی سواحل کوه شهرها، روستاها و -مهمتر-مردم شگفت انگیز است که کمک خواهد کرد که شما آن را درک. در قرن بعد سیام تحت تاثیر فرهنگ خمر, Dvaravati و مالایی با برخی از معابد و بناهای امروزی تایلند نمایش شواهد این نفوذ بود. آیا شما در سفر توسط tuk-tuk از طریق خیابان های دیوانه, دوچرخه سواری در امتداد جاده پشت و یا مصرف درازمدت از طریق khlongs، سفر در بانکوک قطعا نیم سرگرم کننده است. شهر فعلی خود را intertwines با بقایای آنچه را یک بار به یکی از مراکز بزرگ آسیا بود. پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. بانکوک عظیم Chatuchak بازار کلان شهر فراموش نشدنی با مناظر عجیب و غریب و بوی پر است. همه چیز از برنج سرخ شده به اشکالات سرخ شده را امتحان کنید. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی.

(من آن از طریق کارشناسان آسیا در سفرهای درون یافت.) راحت شده اند ممکن است، اما من هرگز احساس ناامنی. من اعتماد به راهنماهای کاملا، لوکس در حق خود. و نتیجه نهایی بزرگ dumbstruck ترس در این عالم اموات عجیب با شکوه بود و ممکن است مورد چه چیز دیگری در این سیاره خودمان پنهان کامل در تعجب می کنم. که, و احساس می خواهم badass. Bragging حقوق ناچیز هستند. خوردن راه من را از طریق لیسبون پرتغال است کشوری که در آن غذا خوردن عملا ورزش ملی است. محدوده رستوران غذاهای دریایی و آبجو و سالن مدرسه قدیمی رامیرو Cervejeria-Chiado مغرور multiconcept Palacio Lisbons قرار دارد در کاخ قرن 18 gorgeously تکرار. اما آن آشپز wunderkind خوزه Avillez که ستاره citys است. تابستان امسال او باز رستوران هفتم خود را، Bairro Avillez، که در آن منطقه taberna خدمت ظروف نمونه با تاب مبتکر و اتاق ناهار خوری ایوان به غذاهای دریایی اختصاص داده شده است. او دو ستاره Michelin شاخص، Belcanto، را می گذرد که همیشه به عنوان قوی.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/08/travel-that-changes-you-my-10-best-adventures-of-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. مقدار زیادی از فقط در مورد همه چیز از طراوت و چالاکی بانکوک به روستاهای دهستان و قبایل تپه به جزایر جنوب روستایی ارائه تایلند مرتب از محل شما یک بار بازدید و طولانی برای برای همیشه لطفا برای است. معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - از آن معابد 300 را کلاس آشپزی به اسرار غذاهای تایلندی و در بازار شب برای غذای خوشمزه طراح کالا و ماساژ پا برای اکتشاف. در اینجا، ما در حال حاضر تعداد کمی از ما فعالیت های مورد علاقه خانواده. آیا شما در حال به نمونه غذایی خیابان savouring بخورید ارزان یا غرقه شدن در ضيافت, گزینه های بی پایان را انتخاب کنید هر جا که هستید در جهان وجود دارد. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. احترام به پادشاه نیز در تایلند است و به عنوان جهان طولانی ترین خدمت پادشاه اين رشد با هر سال سلطنت حماسی خود را به نظر می رسد. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی.