مکان های مختلف از جاذبه اینجا، مانند از سنگ بالای A وجود دارد شش سطح سکوی دید، 800 فوت بالاتر از خیابان در راکفلر پلازا، از جایی که شما دریافت دیدنی مشاهده از شهرستان, کامل اندازه واقعی دایناسور اسکلت نمایش داده شده در تاریخ طبیعی موزه نیویورک شهر موزه، ساختمان امپایر استیت، و ان بی سی استودیو رفتن پشت صحنه و دیدن مجموعه که در آن عمل طول می کشد محل آتش.

نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. قبل از هر چیز دیگری بگویم، اجازه بدهید به شما بگویم که مکان وجود دارد 3 باید بازدید در پاریس - کلیسای جامع نوتردام پاریس ناپلئون قوس د Triomphe و برج ایفل. نگران نباشید زیرا این نقاط چیزی برای هر کس. سری لانکا مانند بهشت دوم است. و در نهایت، برای برخی از بزرگ شب زندگی، شما باید در بارسلونا و مادرید دارم. این قایق سواری می تواند برای چند ساعت و یا برای تمام روز اجاره. شما باید اجاره از دان فی می توانید در اینجا آب سوار دم بلند و یا کرجی. برخی از مناطق بزرگ برای رفتن به اردوگاه های خلیج خلیج زیر بشکهای هولت خلیج بلومبرگ و کلیفتون است. Speedboats گران تر به حال اجاره و شما هزینه بین BSD 100-200.

من با استفاده از Krabi به عنوان پایه من و رزرو با اپراتور خود را برای کشف جزایر فکر می کرد. یا که توصیه نمی شود من فقط باید برای هر یک جزیره و کتاب tour(s) من از آنجا سفر? بهترین راه برای انجام این کار چیست؟ 3. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره یدلایمخیرات 2016 ژوئن 27، 9:05 PM سفر ماموران هتل خود را و یا هر شما را به یک تور قادر خواهید بود. آنها تقریبا مشابه، و شما باید بدون مشکل رزرو تور برای روز بعد. برای غواصی، پیشنهاد من این است که انجام تحقیقات کمی بیشتر آنلاین اول. اگر محدود زمان آن یک ایده خوب برای کتاب پیش رو و یا اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها می تواند شما را با دیگران گروه که وجود دارد در یک زمان می است. 4. پاسخ: زیر آبی، غواصی و تورهای جزیره 27 ژوئن سال 2016 اپراتورهای تور 11:26 بعد از ظهر، نه خود اپراتور.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g297927-i9287-k9642519-Snorkeling_Scuba_and_Island_Tours-Krabi_Town_Krabi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند. شما ممکن است یکی را از لیست زیر انتخاب کنید: پارک ملی امبوسلی یا ماسايي مارا بانک ملی در پارک ملی سرنگتی در تانزانیا و کنیا،. ترکیه در میان مقصد تعطیلات بالا از جهان و محل شناخته شده به عنوان که در آن دیدار با قاره ها است. کشتی های ستاره در طول روز کمک می کند تا لذت بردن از زیبایی خیره کننده فرودگاه ویکتوریا هاربر. توچال تفریحی بازدید ترین و بزرگترین در جهان است. وجود دارد چندین مکان از جاذبه اینجا، مانند 'بالا سنگ' شش سطح سکوی دید، 800 فوت بالاتر از خیابان در میدان راکفلر، از جایی که شما مشاهده دیدنی این شهر می، کامل اندازه اسکلت دایناسور واقعی نمایش داده شده در نیویورک جدید – موزه تاریخ طبیعی شهر آتش موزه، ساختمان امپایر استیت، و ان بی سی استودیو پشت صحنه بروید و مجموعه را مشاهده کنید که در آن عمل صورت می گیرد. ممکن است یا ممکن است به توقف در تور قایق خود، اما شما به طور جداگانه نیز، درست از دان فی برنامه سفر می تواند. توقف بعدی است که عمدتا در لی فی، که در آن شما را وادار به غذا خوردن و استراحت برای چند ساعت زیر که, شما باید فرصتی برای گرفتن شیب در آب به شگفت انگیز ترین موجودات است که ساکن دریای آندامان. شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید مطمئن باشید. به طور خلاصه، تعطیلات به کیپ تاون مانند کامل تعطیلات همه بسته بندی شده به یک مکان است.