این همه به پایان رسید که تهاجم برمه در قرن 18 آوردن پادشاهی به خراب کردن و منجر به از دست دادن بسیاری از گنجینه های هنری و فرهنگی.

با وجود این جیب زیبایی آرام با پارک یافت می شود وجود دارد، معابد و جبهه های سنتی فروشگاه در سراسر شهر پراکنده. اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. آبهای اطراف Krabi خال خال با صدها نفر از جزایر عیار سنگ آهک است. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. مقدار زیادی از فقط در مورد همه چیز از طراوت و چالاکی بانکوک به روستاهای دهستان و قبایل تپه به جزایر جنوب روستایی ارائه تایلند مرتب از محل شما یک بار بازدید و طولانی برای برای همیشه لطفا برای است. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. این همه به پایان رسید که تهاجم برمه در قرن 18 آوردن پادشاهی به خراب کردن و منجر به از دست دادن بسیاری از گنجینه های هنری و فرهنگی.

او همچنین در آلمان در طول بحران برلین خدمت. "من به حال برخی از تماس نزدیک. یک موشک ورودی آمار حدود چهار اینچ از من هنگامی که من در ویتنام بود، "Hager گفت. پدر چهار خستگی ناپذیر برای خانواده اش کار می کرد. پسرش به او در گرفتن شغل دوم در حالی که خدمت به کشور ما در تئاتر پایگاه نظامی یاد می آورد. «او مرا به تئاتر و من نشسته در دفتر در ماشین تحریر بازی در (آن) یادم می تواند،» دیوید Hager گفت. قهرمان چیزی Hager جیمز همواره به خواهران و برادران خود است. «او همیشه بت من رشد می کند. من همیشه از او افتخار است"خواهر جوانترین Noretta Rhyne گفت. که عشق برای چندین نسل به اجرا درآمد است. "او محافظ ما بود. شما می دانید او همیشه در ما احساس راحتی است و ما خیلی خراب"نوه, گفت: دنیس وب. عشق خود را برای کشور خود را پس از بازنشستگی او نظامی پس از 23 سال ادامه داد. برای دیگر 24 سال به عنوان فرمانده پست در VFW Bucky 5401 پست بوید. "او کردم بزرگترین شخصیت اخلاقی هر مردی که من می دانم و من فقط به پسرش افتخار،" دیوید Hager گفت. به نامزد خود را قهرمان تکسوما ما ارسال یک ایمیل به News@KAUZ.com.

Http://www.ktre.com/story/33613764/heroes-of-texoma-henrietta-man-serves-23-plus-years-after-being-drafted-in-1954 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. در عین حال در طول این زمان رفت و آمد می تواند ارائه تصویر متفاوت از تایلند و به طور کلی کمتر شلوغ است زمان از سال است. Ayutthaya گل رز به برجسته به عنوان پایتخت جدید در قرن 14 و نیروگاه جنوب شرق آسیا به عنوان یکی از مراکز مهم تجاری در جهان در نظر گرفته شد. سفر توسط رودخانه، دریاچه و دریا در جنوب شرق آسیا به کشف مکان های جدید که در غیر این صورت خواهد بود غیر قابل دسترس.، گیم، نمایندگان در تمام مقصد های بزرگ در کشور است و نشان دهنده برخی از آژانس های مسافرتی محترم ترین در اروپا و دیگر نقاط جهان. بازديد به مزرعه ارکید، لذت بردن از ماساژ تایلندی دادوستد در بازارهای کوچک و آبراه تایلند با قایق سواری چیزهای دیگر محبوب برای تعطیلات تایلند انجام هستند. از جنگل های تحریک و مبهم ارتفاعات در شمال به سواحل شنی سفید رنگ و منظره جزایر جنوب تایلند چشم انداز همیشه در حال تغییر بوده است جذاب و سرگرم کننده مسافران برای قرن ها. در سی سال گذشته، تایلند به قدرت سیاسی دست بسیاری از اوقات، اغلب به دلیل نیست بلکه انقلاب و اعتراضات تغییر دیده می شود. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم.