برای دیدن دنیای زیر آب یک غواص حرفه ای وجود ندارد نیاز.

به علاوه، روز سفر کشتی روزانه از Krabi و پوکت است که شما اینجا می توانید ترک وجود دارد. اسپانیا در دومین مقصد توریستی در جهان است. کاباره پاریس گردشگران از سراسر جهان جذب. برای دیدن دنیای زیر آب, شما نیاز به یک غواص حرفه ای بود. کسانی که علاقه مند به غذا های خوشمزه را به سادگی ناامید خواهد بود زیرا آنها قادر خواهند بود برای لذت بردن از معتبر مواد غذایی چینی در اینجا. اما اگر شما فکر می کنم که آن بود، اتمام نمای غروب آفتاب از نظر نیز. جزایر فی بودند نزدیک به تخریب پست 2004 سونامی اقیانوس هند، اما برخی از دهات شجاع و تقریبا این منطقه دیدنی شکوه بازیابی است. متعلق ducal نیز ساختار باید به سادگی برای آن اسکله نفس گیر است.

Eakkapop Thongtub دوشنبه 3 اکتبر 2016, 10:27 بعد از ظهر رئیس خرده طبقه اول Weerawut Padam، که رئیس نیروی دریایی سلطنتی تایلند نجات در کوه Lanta Noi مبتنی بر تیم گفت: تیم خود را از این حادثه در 1 مطلع شد. پاسخ به تماس و با قایق تور خود را در جزیره Poda rendezvoused Weerawut رئیس گفت: اخبار پوکت. هنگامی که وارد تیم ما او را به ناخودآگاه بود. تیم ما اداره CPR و او را به اسکله در Ao نم مائو در سرزمین اصلی منتقل. از آنجا، او به بيمارستان Krabi گفت عجله شد. CPO Weerawut شناسایی شده گردشگری به عنوان شاخص سطح برگ Xiaochang 22 از گوانگدونگ چین. ما هنگامی که پس از حدود 10 دقیقه یکی از دوستان متوجه شدم که او هنوز در حال حرکت بود که خانم لای غواصی با دوستان در جزیره مرغ گفته شد، او گفت. دوستش با عجله به او و که او بیهوشی بود، و به سرعت هشدار رهبر گروه تور، او گفت. تیم تور پاسخ، و به سرعت او را از آب کشیده و عجولانه او را به جزیره Poda که نزدیک است و جایی که تیم پزشکی مستقر است.

Http://www.thephuketnews.com/chinese-tourist-comatose-after-near-drowning-on-krabi-snorkelling-tour-59329.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شما به هر یک از این با توجه به منافع و میل کنید. تاریخ شگفت انگیز و معماری زیبای آن اشاره کرد. مراتع دشت بی پایان کشش بیش از صدها کیلومتر با شگفت انگیز حیات وحش مشخصه کنیا و تانزانیا و ارزش بازدید. با توجه به زندگی مشغول و سریع شما شما همیشه نمی یدکی زمان کافی را برای شما عزیزان. آب و هوای آن کاملا مناسب برای تعطیلات دوست داشتنی است و بسیاری از سواحل است که می تواند بازدید همه در راه خود را منحصر به فرد وجود دارد. سوار گوندولا یا سفر با اتوبوس های آب موتوری تجربه فراموش نشدنی برای شما خواهد بود. با پوشش جنگل بزرگ بیش از حد، فیل کوه پیمایی نیز چیزی است که ارزش تجربه است. برخی از نقاط محبوب برای رفتن به پادشاهان صلیب، خیابان آکسفورد دارلینگ هاربر اسکله های دایره ای و صخره ها است. قبل از اینکه شما فکر می کنم از هر چیزی برای انجام وجود دارد، والت دیزنی توچال جهانی در اورلاندو است باید بروید.