در طبقه بالای ساختمان پلازا سلطنتی در جاده ساحلی پاتایا واقع شده است.

بازدید کنندگان به شهر رفت و آمد مکرر به عنوان باز ریپلی جدید خالی از سکنه ماجراجویی برای وحشت در شنبه 30 اکتبر 2004 سفت ترس خواهد شد. Nowt Naklua را شامل نمی شود. محدوده درمان از یک ساعت می تواند یک روز کامل و به تمرکز در یک منطقه یا به جامع تر با قیمت های رقابتی متناسب با. افسانه ای است که صخره بالا بود که در آن دو عاشق را به مرگ به دلیل اعتراض والدین پرید. بدون مجبور به خرید / هیچ توریستی تله کاملا بدون پنهان/فوق العاده اتهام طیف زیادی از تور و شما و خانواده تان در پاتایا تایلند انجام می دهید. تنها 147 کیلومتر از بانکوک, پاتایا از استراحتگاه های ساحلی عمده تایلند به پایتخت نزدیک است. همچنین فعالیت های مختلف زیر آب غواصی غواصی بستر راه رفتن و سواری زیر دریایی از و اطراف شرکت لانا در دسترس هستند; همچنین رستوران های متعدد برخی از اسکان و محدوده عکسبرداری وجود دارد. شبکه Reserve123 بزرگترین سرویس رزرو مستقل در جهان با 10000 تور و فعالیت در سراسر جهان ارائه می دهد. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. در طبقه بالای ساختمان پلازا سلطنتی در جاده ساحلی پاتایا واقع شده است.

یکی از شب، تیفانی، شاید نشان می دهد. در حال حاضر، من باید دو گزینه برای حمل و نقل: من ماشین اجاره ای را با من داشته باشد، اما من ترجیح می خواهد به استخدام تاکسی. ما همچنین به شروع زود هنگام 6ish و بازگشت دیر باز است. من سعی کردم برای پیدا کردن تورهای بسته بندی شده از بانکوک است که این جاذبه های، اما ظاهرا هیچ فایده های پوشش می دهد. در حال حاضر, اینجا است که من نیاز به کمک برخی از: 1. ما می تواند در پاتایا خود، به جای رفتن به یکی از جزایر snorkel? ارزش رفتن به Koh larn است؟ من نجف Koh Larn بشنوم. دلیل من این درخواست زمان تورهای جزیره/لوله نیست را می توان به Nong Nooch. 2.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293919-i9439-k6512847-Advice_on_one_day_Pattaya_tour_from_Bangkok-Pattaya_Chonburi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. افسانه ای است که صخره بالا بود که در آن دو عاشق را به مرگ به دلیل اعتراض والدین پرید. میلیونها بازدید کننده بین المللی از هر بخشی از جهان تجربه اجرای دیدنی ما و هنرمندان ما شگفت انگیزی با استعداد و زیبا تیفانی لذت می برد. پشت در 1974، تیفانی نمایش عملکرد آغاز شده است در مرحله کوچک در انتهای جنوبی ساحل پاتایا با نوازندگان تنها 3 است که به انجام خود را به عنوان بسیاری از معروف پاپ دیو از برادوی نیویورک مثل باربارا استرایسند یا دانا تابستان، و غیره. زیر آب جهان پاتایا پاتایا جاذبه های توریستی جدیدترین بزرگترین و مدرن ترین آکواریوم اقیانوس در آسیا مباهات 100 متر طول، 6.4 سانتی متر ضخامت اکریلیک پیاده تونل از طریق محیط زیر آب پر از ده ها تن از گونه های دریایی واقع فقط 200 متر جنوب Tesco لوتوس در جنوب پاتایا پارک جدید را پوشش می دهد مساحت 12 رای و در ساختار شبیه به چادر سیرک بزرگ قرار دارد می گوید. این ساختار رها شده پس زمینه برای یکی از اسرار scariest عصر با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر است. بازدید کنندگان چنین بی دقتی را به دخمه قدیمی ناپدید می شوند و تبدیل به بخشی دائمی ریپلی خالی از سکنه ماجراجویی شناخته شده است! همه علائم تجاری و کپی رایت عکس هستند اموال صاحبان مربوطه می باشند. بسیاری از ببر بنگال و همچنین تمساح و دیگر حیوانات می توان یافت اینجا.