این بسته شامل پروازهای، اقامت در هتل های کیفیت، گشت و گذار و انتقال.

Some.f.he معاملات موجود در ساحل سمت هتل در داخل و اطراف پاتایا حتی ما را شگفت زده! مدت: کامل روز نوع: خصوصی نکات برجسته: شنا در آب شفاف در اطراف لارا کخ، لذت بردن از انواع گزینه های ورزشی آب / تور پاتایا: مدت تور برجسته P1002 پاتایا: نوع روز کامل: خصوصی نکات برجسته: دیدن پاتایا جاذبه بالا 'کشور' در روز: تاکستان Silverlake خان چن چاد بودا تصویر معبد چینی، Cong mooch باغ و نشان می دهد، درخت گل ابریشم بند Tamnak تپه ديدگاه و پاتایا شناور بازار پاتایا تور : P1003 انفجار سان اکسپلورر تور با میومیو خان باز باغ وحش مدت: نوع روز پر: خصوصی نکات برجسته: فرار از شهر پاتایا به روش سنتی تایلندی زندگی در کنار دریا شهر از انفجار سان. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. برای اکثر بازدید کنندگان وجود دارد بسیاری دیگر هستند در حالی که ببر دلیل اصلی در یک فضای طبیعی زیبا حدود 30 کیلومتر خارج از پاتایا مجموعه باغ وحش undoubted یکی از بهترین جاذبه های روز در سواحل شرقی امتداد است هیجان انگیز جاذبه های مانند. صبح در زیبا صرف Cong mooch گرمسیری باغ که در آن شما می توانید قدم زدن میان اسراف رنگارنگ از گل های عجیب و غریب، لذت بردن از نمایش سنتی تایلندی فرهنگ و رقص، و اجازه دهید خود را راهنمای محلی نشان می دهد شما را به نمونه در رستوران محلی غذای تایلندی. آن وسعت 5.6 sq.km و شش سواحل محبوب با قطعا "توریستی روز سفر" عطر و طعم موز قایق سواری، جت اسکی، بند قایقرانی, و مانند. پاتایا ممکن است idyllic اما قطعا آن را با طیف گسترده ای از فعالیت های مسکن و سالن های شب زندگی باعث می شود. با این حال، مراقب باشید به... STRAGGLERS است که از گروه های خود ولگرد! مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است.

جزیره زیبا آب و هوای دلپذیر و شما دارای رتبهٔ در سواحل حتی در طول روز می تواند در طول این زمان مناسب است. شن و ماسه سفید آب روشن و آرامش Andamans را یک نقطه بسیار خوبی برای تعطیلات. شما نیز باید برای رفتن به رقص جزیره در کشتی در آندامان. توماس کوک بسته از چنای و کلکته و بمبئی و بنگلور و دهلی نو است. اماکن تحت پوشش Havelock که جزیره زیبا و بلر بندر پایتخت قلمرو اتحادیه هستند. این بسته شامل پروازهای، اقامت در هتل های کیفیت، گشت و گذار و انتقال. هزینه بسته از 28,999 تومان است. همچنین دیدن 5 بهترین استراحتگاه در Andamans کاکس و پادشاهان جیپور 2N/3D مناسب برای شما اگر شما می خواهید سریع وقفه بدون نیاز به بیش از حد زمان و یا پول صرف تعطیلات بسته کاکس و پادشاهان جیپور بهتر است. در فقط سه روز شما می توانید با مراجعه به آن جاذبه های معروف ترین جمله حوا بختياري، کهربا قلعه و کاخ شهر جیپور شهر صورتی اکتشاف.

Http://www.india.com/travel/articles/december-tour-packages-from-yatra-thomas-cook-cox-and-kings-and-more/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

View.any عقرب در بدن خانمها. سازش در کیفیت. باز هر روز 09 a.m. - 09.00 p.m. پاتایا یکی از مقاصد است که تهیه انواع مختلف ماساژ و اسپا است. فرصت های ورزشی هر دو بر روی زمین و آب فراوان و شامل برخی از بهترین گلف بازی ماهیگیری و غواصی-هر نقطه در آسیا غواصی. گردشگری پاتایا است همچنین شده حمایت و ترویج به عنوان محل برگزاری کنفرانس کنوانسیون و سمینار و انگور شایعات از تحولات آینده درجات تقدیر مانند اسب مسابقه مسیر قمار و تراموا سیستم میزبان. پس از انجام رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. ریپلی های خالی از سکنه ماجراجویی پاتایا جاذبه جدیدترین خالی از سکنه دارای آرایه سرگیجه آور حرکت از جلوه های ویژه شگفت انگیز بازیگران زنده و animatronics است. ساحل منحنی از شمال به جنوب و تا حد زیادی توسط درخت پوشیده تفرجگاه و ساحل جاده که، در نقاط شمالی و مرکزی توسط هتل ها و رستوران ها به صف paralleled.