من سعی کردم برای پیدا کردن تورهای بسته بندی شده از بانکوک پوشش خواهد شد که این جاذبه های، اما ظاهرا هیچ کدام فایده از.

"هنگام مراجعه ریپلی های خالی از سکنه ماجراجویی در Pattaya.This 'spooktacular' جاذبه که وحشت دارم هزاران نفر در سراسر جهان تبدیل شده است به چیزی هرگز قبل از دیده در تایلند بازدید کنندگان خواهد تایلندی و خارجی، ترساندن زندگی خود را می زند. پاتایا تنها دوم به بانکوک از نظر تنوع در هتل ها ارائه و تجارب به ذکر آن به همان اندازه از برق ادامه مطلب است... اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. بعد "کوسه و اشعه منطقه" کوسه های خارجی، نیش اشعه و سایر موجودات از عمق دریا است. تصاویر در این وب سایت برای تصویر تنها واقعی است. همچنین فعالیت های مختلف زیر آب غواصی غواصی بستر راه رفتن و سواری زیر دریایی از و اطراف شرکت لانا در دسترس هستند; همچنین رستوران های متعدد برخی از اسکان و محدوده عکسبرداری وجود دارد. اسپا و ماساژ در بوده ' را به لیست "هنگام بازدید از تایلند با تشکر از دانش باستانی ماساژ است که میراث در طول قرن ها و کسانی که همراه با روش های مدرن تر شده است. تورهای روز پاتایا - پاتایا از سایت های اصلی در اطراف شهر در تور روز از پاتایا را مشاهده کنید. تضمین پایین ترین قیمت!

ساحل و snorkeling (هیچ jetskis برای اطمینان) 2. Nong Nooch 3. یکی از شب، تیفانی، شاید نشان می دهد. در حال حاضر، من باید دو گزینه برای حمل و نقل: من ماشین اجاره ای را با من داشته باشد، اما من ترجیح می خواهد به استخدام تاکسی. ما همچنین به شروع زود هنگام 6ish و بازگشت دیر باز است. من سعی کردم برای پیدا کردن تورهای بسته بندی شده از بانکوک است که این جاذبه های، اما ظاهرا هیچ فایده های پوشش می دهد. در حال حاضر, اینجا است که من نیاز به کمک برخی از: 1. ما می تواند در پاتایا خود، به جای رفتن به یکی از جزایر snorkel? ارزش رفتن به Koh larn است؟ من نجف Koh Larn بشنوم.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293919-i9439-k6512847-Advice_on_one_day_Pattaya_tour_from_Bangkok-Pattaya_Chonburi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این محل جایی که دوستداران هنر می تواند دریافت نزدیک و شخصی، تعامل فعال و واقع جسمی در یکی با هر شاهکار است. بعد از ناهار، ببر نشان می دهد سرگرم کننده لذت ببرید. دامنه های خوابگاه از luxuriously منصوب beachside هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به guesthouses ساده. تضمین پایین ترین قیمت! طول جاده ساحل راست بسیاری از مغازه های سوغات، رستوران، اصطبل مواد غذایی وجود دارد و خوب دریا رستوران و مواد غذایی موجود به خصوص در تقریبا دور پایان جاده ساحل عبور جاده Sukhumvit در پایان نگاه دارند بزرگترین گالری سنگهای در پاتایا حدود 12:00 بعد از ظهر ما را به هتل بازگشت دارد. اگر گزینه های در دسترس هستند قیمت خواهد داشت اظهار داشت به وضوح روان انگلیسی زبان تور هماهنگ کننده و راهنمای تور زبان های دیگر نیز در دسترس توریستی اقتدار از تایلند دارای مجوز و باند تور اپراتور - کتاب با اعتماد به نفس به عنوان حفاظت شده تکمیل خدمات تور سفارشی موجود بدون پرداخت هزینه اضافی! هر ایجاد منظره در اصلی دیوار سفید و سفید کف نمایشگاه هنرمند مشتاق مهارت در ایجاد توهم 3D از طریق هر ضربه قلم مو مسحور خود کشیده می شد. رانندگی از پاتایا به شانگهای استان، سازمان دیده بان هیجان و وزوز یک بازار محلی. هنوز رتبه دهی نشده است متقاعد شده است؟