اقامتگاههای تفریحی را در این جزایر اطمینان منزوی سواحل و سطح بالا از خدمات.

آبگرم, بنابراین هیچ نظر در آن استفاده نمی کند. منظره خیره کننده غروب گرمسیری و دریای آبی گرم شما را در آسیا محبوب ترین قسمت ساحل انتظار. اگر شما در ادامه مطلب... لهجه های اصیل تایلندی طراحی ترکیب با سرعت بالا اینترنت و تلویزیون های صفحه تخت اتاق مهمان متفکرانه منصوب و ساحلی ویلا استخر ما. شامل هتل دیگر ارزش ویلا با آن مهمان متوسط امتیاز از 4.89; Aleenta تفریحگاه و آبگرم با امتیاز 4.67; و Waterjade سلامت زمین رفت و آمد مکرر & آبگرم، که نمرات 4.5. ما 10 مراجعه کنید باید و لیست را مشاهده کنید. چه چیزی باعث رفت و آمد مکرر عاشقانه? ما تحقیقات برای پیدا کردن که فوکت، رومانتیک ترین تفریحی زیادی انجام داده ام. ما باید به بررسی مالکیت بیش از 70 میلیون و آنها همه از واقعی، تایید مهمان.

به نظر می رسد این داستان در شماره {{article.article.magazine.pretty_date}} {{article.article.magazine.pubName}}. مشترک شدن در گردشگری یکی از جهان بزرگترین صنایع تولید در بیش از 7 تریلیون دلار سالانه در رسید و استخدام حدود یک در 11 شهروندان جهان است. نیازی به گفتن نیست، این به این معنی رقابت برای مسافران بین المللی با کشورهای نیرومند برای بازدید کنندگان elbowing شدید، است. دو پویا: گردشگری مقامات تایلند والی Yuthasak Supasor (سمت راست) و معاون والی Tanes Petsuwan برنامه ای برای جذب بیشتر مسافران لوکس و ایجاد تجارب واقعی برای امروز موج جدیدی از بازدید کنندگان ثروتمند است. یکی از بازیکنان لیگ برتر است نشان دادن نشانه روشن حرکت بیشتر تا جدول رده بندی. برای اولین بار خواهد شکست مارک 30 ميليون در واردان، تایلند، طولانی مورد علاقه با دانش آموزان و گردشگران بودجه برای آن آب و هوا خوب و گرم استقبال مردم، معابد عجیب و غریب سواحل شنی احزاب در ساحل و کاباره ها، وزوز بانکوک و ماجراهای upcountry امسال بستن در حدود 32 میلیون، شماره آن در سراسر جهان در بالا 10 رتبه باید سفید. تایلند فشار خود را برای جذب بیشتر لوکس گرا مسافران در حال گسترش است. اعداد رشد از تقریبا تمام بازار شده بودن، مقامات Forbes.com در مصاحبه اختصاصی در بین المللی لوکس سفر مارت (ILTM) در جشنواره هفته گذشته گفت. بازدید کنندگان چینی هستند تا حدود 30 درصد مسافران روسی دوباره است و آمریکایی ها 12 درصد افزایش یافت. بسیاری از کشورهای اروپایی در رقم دو برابر یا نزدیک که شد. در تلاش برای درایو بازارهای جدید سال آینده تایلند سعی خواهد کرد به شیر را به شرق کانادا و برزیل با باز کردن دفتر توسعه گردشگری در تورنتو و سائو پائولو.

Http://www.forbes.com/sites/douggollan/2016/12/13/why-you-will-want-to-go-to-thailand-in-2017/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

TripAdvisor.LB مسئول محتوای وب سایت های خارجی است. اگر شما در ادامه مطلب... مطمئنا در 4 شما باس تداوم می تواند بشنود، اما نیست که به همین دلیل است که ما را در این منطقه اقامت? تصاویر اتاق اتاق نرخ & دسترسی ممکن است مربوط به اتاق واقعی دریافت کرده را بررسی کنید. گارانتی هتل گل مونترال ریتز کارلتون ریتز لندن و ریتز کارلتون محل اقامت صدق نمی کند. اقامتگاههای تفریحی را در این جزایر اطمینان منزوی سواحل و سطح بالا از خدمات. این استراحتگاه در ادامه مطلب... این برنامه شامل مهمان متوسط امتیاز از 4.83 Moevenpick Bangtao رفت و آمد مکرر ساحل پوکت نیز ارزش یک نگاه است. دستی به ساحل خارج از سرویس"توالت نیاز به بروز رسانی. این لیست 10 بهترین هتل در Patong ویترین اوج گزینه های مسکن در این شهر شلوغ رفت و آمد مکرر.