دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد.

نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار.

عکس: مشاورین Sindhu بازار، Sanur اندونزی. عکس: مشاورین Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند. خبر خوب: اینجا برخی از ایده های از TripAdvisors بالا 15 تعطیلات فعالیت از خود جاذبه های شاخص روند اعلام کرد روز دوشنبه (5 آذر). لیست با بزرگترین افزايش علاقه مسافر با شکوه Sindhu بازار در Sanur اندونزی که دیدم افزایش ترافیک سال در سال 242 درصد است. این بازار تشکیل شده از مغازه های کوچک لذت فروش محلی، تازه تولید و همچنین خرده ریز و سوغاتی، ضربه با مردم محلی و جهانگردان است. در مقام دوم Nacpan ساحل در ال Nido فیلیپین است که بازدید کننده ترافیک پرش 218 درصد از سال گذشته شاهد Nguyen رنگ خیابان در شهر هوشی مین ویتنام دنبال است. مقصد محبوب با گردشگران سنگاپور نیز ساخته شده در لیست از جمله اواسط دره مگامال در کوالالامپور کولا، (15، 92 درصد افزایش)، تپه میمون در شهر پوکت, تایلند (9، 117 درصد افزایش) و Krabi بازار شب آخر هفته در شهر Krabi, تایلند (10, 116 درصد افزایش). لیست کامل به شرح زیر است: 1. Sindhu بازار، Sanur اندونزی 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین 3. نگوین رنگ خیابان، شهر هوشی مین، ویتنام 4.

Http://www.todayonline.com/lifestyle/more-interest-outdoor-markets-and-natural-attractions-among-travellers شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است.